Lygiaplaukių retriverių šuniukai!

2016 02 08 dieną mūsų veislyne gimė lygiaplaukių retriverių šuniukai – 13 mažylių (3 patinėliai ir 10 kalyčių). 
Abu tėvų poros šunys yra tarptautiniai parodų čempionai su darbiniais diplomais, turintys aukščiausius lauko bandymų apdovanojimus CACIT.
Tėvas Compendio Eyran – Lenkijoje gyvenantis patinukas, jau turintis sveikų, dirbančių ir puikiai parodose pasirodančių palikuonių Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje. Pats aktyviai demonstruojamas parodose, taip pat su savo šeimininku džiaugiasi darbinių testų teikiamais malonumais.
Mama Metsavirnan Kentuckian Lily – iš Suomijos importuota kalytė, kurios genuose teka prestižiškiausios UK parodos BIS laimėtojo Jet’o kraujai kartu su Suomijos lauko bandymų čempionų kraujais. Tai pirmoji retriverė Pabaltijo šalyse laimėjusi čempionų klasės I laipsnio prizą lauko bandymuose, taip pat pirmasis šuo iš Lietuvos turinti gelbėjimo iš vandens diplomą!
Tad kas norite namuose turėti protą ir eleganciją ant keturių kojų ;), draugą ir parnerį bet kokiai veiklai, džiaugsmą ir geras emocijas, nuotaikingą meilę ir ištikimybę – laisvų šuniukų dar turime 😉  Plačiau apie vadą…

Lygiaplaukių retriverių šuniukai