Retriverių lauko bandymai 2015 05 03

Mano smarkioji Lily „Metsavirnan Kentuckian Lily“, po trejų metų pertraukos pasirodė be priekaištų iš teisėjų pusės, ir surinkusi maksimalų taškų skaičių iš tiek pat galimų (140/140) tapo absoliuti lyderė. Nepaisant to, kad adrenalinas, rodos, varvėjo srovele, ji susikaupė, ir parodė kaip galima dirbti.
Bet mano asmenine didvyre tą dieną tapo Niura „Striking Story Basteta“, kuri bandymuose startavo A lygyje, kvalifikavosi į B lygį, ir nušluostė nosį savo mamai Bijou gaudama pirmo laisnio diplomą su 109 balų suma. Jai tik kiek daugiau nei metai, o ji jau su tarptautiniu darbiniu sertifikatu!
Na o pas Bijou „Chicago Ashburn Basteta“ su jumoro jausmu viskas tvarkoje, tik , kad teisėjai jį ne visada supranta grin emoticon Taigis pasižaidimas su fazanu kainavo I laipsnį :))) Tad 130 balų suma, o tai yra maksimumai už visas kitas užduotis, čia jau didelio skirtumo nepadarė. Bet nuotaika buvo puiki!

retriveriu lauko bandymai 1 retriveriu lauko bandymai 2 retriveriu lauko bandymai 3 retriveriu lauko bandymai 4 retriveriu lauko bandymai 5 retriveriu lauko bandymai 6 retriveriu lauko bandymai 7 retriveriu lauko bandymai 8 retriveriu lauko bandymai 9 retriveriu lauko bandymai 10 retriveriu lauko bandymai 11 retriveriu lauko bandymai 12 retriveriu lauko bandymai 13 retriveriu lauko bandymai 14