Veislynas „Basteta“ – tai aš, Milda, mano šunys, gyvenantys kartu namuose, ne voljeruose,  ir juos prižiūrėti man padedanti mano šeima, kuri visuomet stengiasi mane palaikyti šioje veikloje.

Pati aktyviai užsiimu šunų dresūra ir paruošimu retriverių darbo testams bei lauko bandymams. Su savo šunimis nuolat dalyvauju treniruočių stovyklose/mokymuose ir varžybose visose Europos šalyse, yra tekę stažuotis ir pas pačius geriausius Europos retriverių vedlius. Visi mano šunys turi darbinius diplomus. Savo veislyne turiu čia išveistą pirmą, ir kol kas vienintelį, visose Baltijos šalyse Darbo čempiono titulą apgynusį retriverį – lygiaplaukių retriverių kalytę Tiją „Belinda Blue-Eyed Babe At Basteta“ , bei jos mamą CACIT titulo laimėtoją Lily „Metsavirnan Kentuckian Lily“.

Su savo šunimis dalyvauju ir parodose. Stengiuosi nepraleisti nei vienos retriverių klubo ir specializuotų parodų, kur įprastai tesėjauja retriverių veislės žinovai, specialistai, veisėjai. Kone visi veislyno šunys yra Lietuvos ir kitų šalių čempionai.

Retriverių veislynas Basteta

Retriverius veisiu nuo 2007 metų, 2010 metais veislyno statusas buvo patvirtintas Lietuvos Kinologų draugijoje. Veisiu ne daug, bet labai atsakingai. Man veisimas – kaip stalas ant keturių kojų, kur viena yra taisyklinga šuns anatomija, atitinkanti veislės standartus, kita – veislei būdingas šunų temperamentas ir stabili psichika, trečia – puiki veisiamų šunų sveikata, ir ketvirta – taisyklinga ir savalaikė mažų šuniukų socializacija, jų paruošimas gyvenimui naujose šeimose (esu sertifikuota ankstyvosios šuniukų socializacijos instruktorė).  Džiugu, kai mano veisti  šunys  tampa puikiais šeimos nariais, geba dirbti kaniterapijoje, policijoje , muitinėje tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

„Basteta“ veislynas yra registruotas Tarptautinėje Kinologų federacijoje (FCI) ir Lietuvos Kinologų draugijoje (LKD), NR.161., Valstybinėje Maisto ir Veterinarijos tarnyboje, NR. LT77-13-016.

Esu Lietuvos Retriverių klubo (LRMK), Latvijos Labradorų klubo (LLRK) ir Estijos Retriverių Asociacijos (ERTU) narė.

Mūsų retriveriai reklamose

2015 metų Mercedes-Benz Citan Tourer reklama su auksaspalviu retriveriu „Gongu“ (Linksmasis Gongas Basteta)

2015 metų SEESAM draudimo reklama su auksaspalviu retriveriu „Gongu“ (Linksmasis Gongas Basteta)

2013 metų TELE 2 reklama su auksaspalvių retriverių kalyte „Šantal“ (La Lune A Paris Basteta)

2011 m. OMNITEL reklama su auksaspalviais retriveriais „Gongu“ (Linksmasis Gongas Basteta) ir „Saga“ (Tulip Saga Basteta) (nuo 19-os sek.)

Atostogos su retriveriais

Atostogauti prie jūros – tik su šunimis! 🙂