2021 metų pavasarį planuojame labradoro retriverių ir lygiaplaukių retriverių vadas.

 

 

 

Visa detali informacija ir rezervacija telefonu +370 612 73122

Almanza Secret Of Succsess ir Never Ending Story Basteta vada 05

Visi veislyno šuniukai į naujus namus iškeliauja ne anksčiau kaip 2 mėnesių amžiaus.

Šuniukai yra auginami greta žmonių, kad būtų galimybė nuolat juos stebėti ir sekti jų augimą bei vystymąsi. Mažyliai užauga girdėdami visus įmanomus buitinius garsus, yra lankomi daugelio ir įvairių žmonių, kad galėtų susipažinti pradedant vaikais, baigiant senoliais.

Iškeliaudami į naujus namus jie būna praėję ankstyvosios šuniukų socializacijos kursą, išmokę atbėgti kviečiami ir puikiai žinodami taisyklę „tualetas yra lauke“.

Žaidžiant su šuniukais uostinėjimo, vikrumo, grobio gaudymo žaidimus mažyliai puikiai išmoksta bendradarbiauti su žmogumi.

Taip pat jie turi galimybę bendrauti su kitais, suaugusiais, veislyno šunimis tuo būdu įgydami bendravimo įgūdžių su savo gentainiais.

Išvažiuodami į naujuosius namus jie jau būna keliavę automobiliu, tad tai įprastai nesukelia jiems naujo streso.
Šuniukai visada turi jų kilmę įrodančius kilmės dokumentus, išduotus Lietuvos Kinologų draugijos, pripažįstamus Tarptautinės Kinologų federacijos (FCI), taip pat turi gyvūno augintinio pasą, išduotą ir patvirtintą Valstybinės veterinarinės tarnybos, pripažįstamą visoje Europos sąjungoje (EU), būna dehelmintizuoti (suduoti vaistai nuo kirminų) ir paskiepyti nuo virusinių ligų: parvo viruso, maro, adenovirusų, paragripo ir leptospirozės.

Naujieji šuniukų šeimininkai yra nuolat konsultuojami apie auginimą, priežiūrą ir dresūrą, kviečiami dalyvauti bendrojo paklusnumo pamokėlėse, vėliau – mokytis retriverių aportavimo meno.